Şengal'de Düşen Helikopter'in Görüntüleri

Şengal'de Düşen Helikopter'in Görüntüleri

Şengal dağlarında mahsur kalan insanlara yardım için 12 Ağustos Salı günü bir helikopterin düşmesi sonucu 4 kişi hayatını kaybederken, onlarca kişi de yaralandı. Ölenlerin helikopterin pilotu, bir kadın ve iki çocuk olduğu öğrenildi. Yaralılar arasında, Şengal'deki insanlık trajedisini çığlığı ile dünyaya duyuran Ezidi vekil Viyan Daxil de bulunuyordu.


Medya73 - [1650]
Bu video 2141 kez izlendi

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 yorum yapıldı
  • özgür gök - 13 Ağustos 2014 Çarşamba

    allahım kürtlere mazlum ezilen tüm halklara yardım et müslümanların binlerce helikopterleri var bu durumlarda kulanmasalar ne zamaman kullanacaklar elinde imkanlar olupta bulara yardım etmiyen herkim bu insanların günahları onların boynundadır türkiye iran niyee yardım etmiyor illaki avrupa hiristiyanlarnı yardım etsinkomşu ülkelere yazıklar olsun bilinmelidirki allah bu türlü olaylarda herkesi imtihan ediyor bunlara seyirci kalan yakın devletler bir gün bunlar onların başlarına gelebileceği ne malum allah nasıl nemrudu firavunu sadamı ve bunlar gibi tarihte zülüm yapan bir sürü kişiyi nasıl helak etmişse allah bu işid örgütünüde helak edecek çünkü zülüml insan hiç biryere varılmaz bu işid allaha paygamberlere kurana karşı geliyorlar

Bu videoya yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde medya73.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.